Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
61 839 €
120 946.57 лв.

(680 €, 1 329.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:43 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 165 пъти.
Площ:
91 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба напълно завършен двустаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс в един от най-предпочитаните зимни и летни курорти в България - Bansko.

Комплексът се отличава с модерна архитектура, отлично поддържани общи части и богата инфраструктура, осигуряваща комфорт, релакс и целогодишно ползване.
Удобства в комплекса:
Озеленена и просторна градина с места за отдих
Закрит отопляем басейн с минерална вода
Модерен СПА център - сауна, парна баня и джакузи
Напълно оборудвана фитнес зала
Ресторант
Детски кът

Такса поддръжка:
12 /кв.м. годишно
Без такса поддръжка за първата година от датата на покупката

Допълнителни предимства:
Отопление чрез локално парно през зимния сезон
Осигурена топла вода целогодишно
Битов ток с индивидуални партиди за всеки апартамент
Целогодишен достъп до СПА центъра за собствениците

Характеристики на апартамента:
Площ: 90,94 кв.м
Функционално разпределение: входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня със санитарен възел и тераса. Обява с реф. 7784
За контакт:
0893626441
Брокер:
Владислав Ангелов
0893626441
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
Обява: 1b177676462181285

61 839 €
120 946.57 лв.
(680 €, 1 329.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Банско