Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
61 988 €
121 237.99 лв.

(681 €, 1 331.92 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 9:50 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 179 пъти.
Площ:
91 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в гр. Банско, само на 500 метра от кабинковия лифт.
Жилището е с площ от 91,16 кв.м и практично разпределение: входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня със санитарен възел и тераса.

Апартаментът се намира в поддържана сграда с контролиран достъп и предлага спокойствие, комфорт и всички удобства на един модерен ваканционен комплекс.
Имотът е отличен избор за хора, търсещи комбинация от планински уют, СПА релакс и бърз достъп до ски зоната.
Удобства в комплекса:
Озеленена и просторна градина
Закрит отопляем басейн с минерална вода
Модерен СПА център - сауна, парна баня, джакузи
Напълно оборудвана фитнес зала
Ресторант
Детски кът

Такса поддръжка: 12 /кв.м годишно
Не се дължи такса поддръжка за 1 година от датата на покупката

Допълнителни предимства:
Отопление чрез локално парно през зимния сезон
Осигурена топла вода
Битов ток с индивидуални партиди за всеки апартамент
Целогодишен достъп до СПА центъра за собствениците. Обява с реф. 7783
За контакт:
0893626441
Брокер:
Владислав Ангелов
0893626441